INDUAL.pl

            Kolumny sygnalizacyjne     

grupa2 1grupa2 2agrupa2 3a

O firmie

Indual Sp. z o. o. to nowoczesne i dynamicznie rozwijające się przedsiębiorstwo w dziedzinie Automatyki Przemysłowej.

Firma poprzez szeroki zakres działalności, począwszy od produkcji komponentów po dystrybucję produktów uznanych na świecie marek, zdołała ugruntować swoją pozycję na krajowym rynku i pozyskać rzesze zadowolonych klientów.

Nasza dewiza to „dostępny w 24 h, dobry jakościowo produkt w atrakcyjnej cenie”.

Dysponujemy na bieżąco uzupełnianymi stanami magazynowymi w centralnej części kraju, profesjonalnym  doradztwem technicznym w zakresie doboru zamienników i sposobu użytkowania produktów oraz wyspecjalizowaną i doświadczoną kadrą.

Oferowane elementy Automatyki Przemysłowej – czujniki zbliżeniowe, wyłączniki krańcowe, mikrowyłączniki, oraz przełączniki i wyłączniki bezpieczeństwa  osiągnęły najwyższe standardy światowe, potwierdzone przez certyfikaty zgodności i znalazły zastosowanie w wielu zakładach przemysłowych na terenie całego kraju.

Wysokie wymagania firm partnerskich wymuszają na nas doskonalenie swoich działań i podnoszenie efektywności. Swoim doświadczeniem i zaangażowaniem dążymy zawsze do uzyskania pełnej satysfakcji naszych klientów, a dobre referencje i wciąż poszerzające się grono firm, z którymi mamy zaszczyt współpracować to dowody naszej rzetelności zawodowej.

Mając na celu zapewnienie Państwu usług na możliwie najwyższym poziomie stworzyliśmy również dla Państwa platformę zakupową sklep.indual.pl sklep z automatyką przemysłową . Zapraszamy

.

biuro-Indual-sala