Kategorie produktów

Kategorie

Czujniki do siłowników

Produkty

show blocks helper

Szukaj według ceny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 12

Prawidłowe działanie układów sterowania pneumatycznego uzależnione jest od niezawodnego działania czujników. Tak jak wszystkie elementy służące do pomiarów stosowanych w pneumatyce, są niezbędne do kierowania oraz monitoringu w różnorodnych zastosowania. Mogą być używane nie tylko do zakresów ciśnieniowych, ale i innych zmiennych – np. przepływu płynów, gazów, prędkości czy poziomu wody.

Oferta Indual obejmuje wszystkie typy produktów. Czujniki indukcyjne, optyczne, ultradźwiękowe czy pojemnościowe stanowią filar rozbudowanej oferty. Asortyment zapewniany przez nasz sklep internetowy to zarówno produkty standardowe, jak i czujniki o zwiększonym zasięgu, dostosowane do nietypowego ciśnienia czy pracy w specyficznej temperaturze. Tak bogate zestawienie obejmujące najważniejsze czujniki pneumatyczne i akcesoria sprawia, że w Indual znajdziesz produkty dostosowane do każdej technologii. Wyróżnia nas różnorodność oraz dostępność produktów, co przyspiesza szybką realizację każdego zamówienia.

Czujniki pneumatyczne online

Czujnik pneumatyczny lub czujnik położenia tłoka, magnetyczny 2- lub 3-przewodowy – jakiegokolwiek szukasz, znajdziesz go w zestawieniu produktów oferowanych przez Indual. Sprawdź cennik i ofertę czujników online lub skontaktuj się z działem handlowym, by złożyć zamówienie na produkt nieujęty w ofercie internetowej.