Kategorie produktów

Czujniki laserowe

Produkty

Filtry

 • Producent

 • Wielkość obudowy

 • Strefa działania

 • Zasilanie

 • Konfiguracja wyjścia

 • Wyjście

 • Sposób podłączenia

 • Aktywne filtry

 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

  Precyzyjne czujniki laserowe są chętnie wykorzystywane w przemyśle produkcyjnym, automatyzacji, robotyce i innych gałęziach przemysłu. Ich atutem jest fakt, że pozwalają na dokonanie bezdotykowego pomiaru w błyskawiczny i perfekcyjny sposób – nawet jeśli obiekt jest wyjątkowo niewielki lub znajduje się w stałym ruchu.

  Regularne pomiary procesów to obowiązkowy elementem pracy każdej profesjonalnej realizacji – niezależnie, czy jest to budownictwo, produkcja, czy rolnictwo. Nie zawsze jednak jesteśmy w stanie dokonać ich ręcznie w bezpieczny lub dokładny sposób, np. ze względu na wysoką temperaturę lub usytuowanie komponentu. Wąska wiązka lasera emitowana przez czujnik, bez problemu dociera do najdrobniejszych zakamarków.

  Czujnik laserowy pozwala nie tylko na wykrywanie obecności obiektów, przedmiotów lub niedoskonałości, ale także na badanie kolorów lub kontrastu. Wielozadaniowość to zaleta, która oferuje wiele możliwości. Zależne są one jedynie od kryteriów i personalizacji ustawień.

  Zaawansowane czujniki laserowe dla Ciebie i Twojej firmy

  Jedną z najbardziej docenianych konstrukcji, są m.in. czujniki laserowe odbiciowe. Ich budowa polega na tym, że zarówno emiter, jak i detektor, umieszczone są w jednej obudowie. Detekcja przedmiotu, przeszkody lub obiektu odbywa się poprzez wysłanie w jego kierunku wiązki i oczekiwaniu na reakcję odbicia. Producenci z każdym rokiem dbają o to, by dostarczać nam coraz to ciekawsze propozycje. Chcesz przekonać się, jakie możliwości czekają na Ciebie? W tej kategorii znajdziesz wszystko, czego potrzebujesz.

  Z myślą o potrzebach wymagających Klientów, firm lub instytucji, przygotowaliśmy wysokogatunkowy asortyment. Dzięki zastosowaniu dopasowanych części, wytrzymałych materiałów i dbałości o najdrobniejsze detale, mamy pewność, że nasze czujniki laserowe zaspokoją oczekiwania każdego. Chcesz się o tym przekonać? Sprawdź, co zespół specjalistów Indual.pl przygotował zarówno w tej, jak i pozostałych kategoriach. Skontaktuj się z nami już dziś.