Kategorie produktów

Kategorie

Czujniki ultradźwiękowe

Produkty

show blocks helper

Szukaj według ceny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 2

Wykorzystywane w automatyzacji czujniki ultradźwiękowe to dziś obowiązkowy element nowoczesnego przemysłu. O ile w przeszłości ich zastosowanie bywało ograniczane, obecnie są jednym z podstawowych elementów wyposażenia. Sprzyja temu zmiana ich jakości użytkowej. Nowoczesne czujniki ultradźwiękowe stają się coraz mniejsze i tańsze. Jednocześnie jednak rośnie skala możliwości ich wykorzystania. Oprócz standardowych rozwiązań do technologii czujników wprowadzane są nowe mechanizmy. W efekcie czujniki ultradźwiękowe w automatyce nadal zapewniają precyzyjny pomiar czasu rozchodzenia się impulsów akustycznych. Dane te mogą być szybko wykorzystywane do kolejnych zadań. 

Czujnik ultradźwiękowy

Każdy czujnik ultradźwiękowy oferowany przez e-sklep Indual to wyraźne korzyści. Podstawową jest przede wszystkim niezależność. Wyjątkowa odporność na czynniki zewnętrzne, pył czy inne zabrudzenia sprawiają, że mogą być bez problemu zastosowane w nietypowych miejscach. Dodatkowo, opierając działanie na emisji ultradźwięków, samoczynnie oczyszczają sensory dostosowane do działania w utrudnionych warunkach. 
To wraz z szeroką gamą obudowy sprawia, że czujnik ultradźwiękowy może być wykorzystywany w każdej gałęzi przemysłu. Umożliwiają m.in. wykrywanie obiektów czy detekcji poziomów cieczy.

Sprawdź ofertę Indual na czujniki ultradźwiękowe. Kup online lub skontaktuj się z nami w przypadku nietypowych zamówień. Zapewniamy wszechstronne doradztwo produktowe.