Czujniki ultradźwiękowe

Produkty

Filtry

 • Wielkość obudowy

 • Strefa działania

 • Wyjście

 • Sposób podłączenia

 • Aktywne filtry

 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 11

  Wykorzystywane w automatyzacji czujniki ultradźwiękowe to dziś obowiązkowy element nowoczesnego przemysłu. O ile w przeszłości ich zastosowanie bywało ograniczane, obecnie są jednym z podstawowych elementów wyposażenia. Sprzyja temu zmiana ich jakości użytkowej. Nowoczesne czujniki ultradźwiękowe stają się coraz mniejsze i tańsze. Jednocześnie jednak rośnie skala możliwości ich wykorzystania. Oprócz standardowych rozwiązań do technologii czujników wprowadzane są nowe mechanizmy. W efekcie czujniki ultradźwiękowe w automatyce nadal zapewniają precyzyjny pomiar czasu rozchodzenia się impulsów akustycznych. Dane te mogą być szybko wykorzystywane do kolejnych zadań. 

  Czujnik ultradźwiękowy

  Każdy czujnik ultradźwiękowy oferowany przez e-sklep Indual to wyraźne korzyści. Podstawową jest przede wszystkim niezależność. Wyjątkowa odporność na czynniki zewnętrzne, pył czy inne zabrudzenia sprawiają, że mogą być bez problemu zastosowane w nietypowych miejscach. Dodatkowo, opierając działanie na emisji ultradźwięków, samoczynnie oczyszczają sensory dostosowane do działania w utrudnionych warunkach. 
  To wraz z szeroką gamą obudowy sprawia, że czujnik ultradźwiękowy może być wykorzystywany w każdej gałęzi przemysłu. Umożliwiają m.in. wykrywanie obiektów czy detekcji poziomów cieczy.

  Sprawdź ofertę Indual na czujniki ultradźwiękowe. Kup online lub skontaktuj się z nami w przypadku nietypowych zamówień. Zapewniamy wszechstronne doradztwo produktowe.