Kategorie produktów

Kategorie

Kolumny i sygnalizatory

Produkty

show blocks helper

Szukaj według ceny

Wyświetlanie 1–16 z 24 wyników

Poprawna komunikacja, jaką zapewnia kolumna sygnalizacyjna czy sygnalizatory optyczne w technologii LED to dziś fundament prawidłowego przekazu w automatyce przemysłowej. Sklep internetowy Indual zapewnia sprzedaż zarówno urządzeń podstawowych, jak i akcesoriów niezbędnych do prawidłowej sygnalizacji.

Niezawodna kolumna sygnalizacyjna

Prawidłowo działająca kolumna sygnalizacyjna to pewność prawidłowej komunikacji podczas produkcji przemysłowej. Czerwona, zielona, żółta, o świetle ciągłym czy innym – niezależnie od jej typu, dobra kolumna do sygnalizacji pozwala na szybką ocenę prawidłowości procesu produkcyjnego w maszynie czy na linii. Jakość tego typu urządzeń określana jest unijnymi dyrektywami. Jedynie dobra kolumna sygnalizacyjna od renomowanego producenta wpisuje się w kryteria bezpieczeństwa maszynowego.

Sprzedaż kolumn i sygnalizatorów

Indual oferuje internetową sprzedaż materiałów do sygnalizacji. To zarówno kolumny sygnalizacyjne w technologii LED, jak i zróżnicowane sygnalizatory optyczne. Oferujemy gotowe układy oraz produkty przeznaczone do indywidualnej konfiguracji o różnorodnym typie oświetlenia – od stałego przez rotacyjne i migające.