Kolumny i sygnalizatory

Produkty

Filtry

 • Producent

 • Wielkość obudowy

 • Zasilanie

 • Aktywne filtry

 • Wyświetlanie 1–32 z 88 wyników

  Poprawna komunikacja, jaką zapewnia kolumna sygnalizacyjna czy sygnalizatory optyczne w technologii LED to dziś fundament prawidłowego przekazu w automatyce przemysłowej. Sklep internetowy Indual zapewnia sprzedaż zarówno urządzeń podstawowych, jak i akcesoriów niezbędnych do prawidłowej sygnalizacji.

  Niezawodna kolumna sygnalizacyjna

  Prawidłowo działająca kolumna sygnalizacyjna to pewność prawidłowej komunikacji podczas produkcji przemysłowej. Czerwona, zielona, żółta, o świetle ciągłym czy innym – niezależnie od jej typu, dobra kolumna do sygnalizacji pozwala na szybką ocenę prawidłowości procesu produkcyjnego w maszynie czy na linii. Jakość tego typu urządzeń określana jest unijnymi dyrektywami. Jedynie dobra kolumna sygnalizacyjna od renomowanego producenta wpisuje się w kryteria bezpieczeństwa maszynowego.

  Sprzedaż kolumn synalizacyjnych i sygnalizatorów

  Indual oferuje internetową sprzedaż materiałów do sygnalizacji. To zarówno kolumny sygnalizacyjne w technologii LED, jak i zróżnicowane sygnalizatory optyczne. Oferujemy gotowe układy oraz produkty przeznaczone do indywidualnej konfiguracji o różnorodnym typie oświetlenia – od stałego przez rotacyjne i migające.