Kolumny sygnalizacyjne LED

Produkty

Filtry

 • Producent

 • Wielkość obudowy

 • Zasilanie

 • Aktywne filtry

 • Wyświetlanie 1–32 z 67 wyników

   

  Kolumny sygnalizacyjne LED to obecnie jeden z podstawowych elementów maszyn produkcyjnych. Nowoczesna wieża sygnalizacyjna umożliwia precyzyjną weryfikację procesów produkcyjnych.
  Ma również duży wpływ na lokalizację określonego miejsca. Kolumny sygnalizacyjne wykonane w technologii ledowej mogą emitować światło migające i ciągłe. Kolumny charakteryzują się różnymi wymiarami podstawy. Średnice kolumny sygnalizacyjnej mogą wahać się od kilkudziesięciu do ponad 100 mm. Technologia wykonania kolumny sprawia, że wieże świetlne mogą zostać zamontowane zarówno w układzie poziomym, jak i na powierzchni pionowej. Wieże świetlne tworzone z cienkich, ale trwałych profili sprawdzają się w każdym typie pracy. Zapewniają duże natężenie światła, które eksponowane jest w kilku wariantach kolorystycznych. Kolumny charakteryzują się łatwością instalacji oraz szybkością ewentualnego demontażu.

  Kolumny sygnalizacyjne LED

  Swoboda zastosowania ma szczególne znaczenie – kolumny sygnalizacyjne bywają używane w różnych wariantach. Ilość konfiguracji jest szczególnie istotna w kontekście kolorystycznym. Kolumny sygnalizacyjne LED umożliwiają samodzielne zestawienie oczekiwanego efektu. Moduły LED stosowane w kolumnach sygnalizacyjnych zapewniają swobodny układ barw oraz doskonałą widoczność z każdego kierunku. W efekcie wieże stanowią wyraźny element również w nietypowych warunkach. Uwagę zwracać może również różnorodność kształtów. Pod tym względem kolumny sygnalizacyjne można odpowiednio dostosować do oczekiwanej charakterystyki. Dostępne są zarówno standardowe wieże sygnalizacyjne o prostej konstrukcji, jak i kolumny LED o nietypowym formacie. Nasza oferta obejmuje również szeroki zakres akcesoriów do kolumny sygnalizacyjnej – m.in. słupki montażowe czy uchwyty.