Przekaźniki i styczniki

Produkty

Filtry

 • Wyjście

 • Aktywne filtry

 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 25

  Wysokiej jakości przekaźniki oraz styczniki stanowią naturalny element systemów wykorzystywanych w automatyce. Dotyczy to szczególnie pierwszego z produktów. Przekaźniki – zarówno przemysłowe jak i kontrolne, zapewniające bezpieczeństwo – używane są do rozwiązań gwarantujących stabilność działania. Duże znaczenie odgrywa tu trwałość materiałów. Przekaźniki, pod względem żywotności, zapewniają możliwość prawidłowego działania – niezależnie od par zestyków – do kilkudziesięciu milionów połączeń. Mogą działać pod wpływem zmian natężenia prądu, a także napięcia, kierunku jego przepływu czy częstotliwości przesunięć.

  Oferta sklepu Indual obejmuje także styczniki. To łączniki, które wyposażone są w zestyki robocze. One, przy wykorzystaniu elektromagnesu, zostają zamykane. Następnie styczniki utrzymują je w niezmiennym stanie do czasu stałego poziomi napięcia cewki. Po przerwaniu obwodu dochodzi do opadnięcia, a w efekcie – otwarcia układu.

  Kompleksowa obsługa i wsparcie techniczne

  Sprawdź szeroką ofertę Indual obejmującą przekaźniki i styczniki do automatyki przemysłowej. Rozwiązania standardowe i miniaturowe dostępne są online. Masz nietypowe zamówienie? Skontaktuj się z nami – zapewniamy pełne wsparcie techniczne i produktowe.