Przewody pneumatyczne

Produkty

Filtry

 • Zasilanie

 • Aktywne filtry

 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 7

  Przewody pneumatyczne to grupa tych produktów, w przypadku których szczególnie ważna jest jakość wykonania. Produkty do łączenia instalacji muszą być dostosowane zarówno do standardowych warunków temperatury i ciśnienia, jak i układów wysokociśnieniowych pracujących w nietypowych warunkach – od -150 do 250°C. Przewód pneumatyczny bywa również narażany na kontakt ze środkami chemicznymi czy innymi materiałami o specyficznych właściwościach. Stąd zakup przewodów pneumatycznych powinien zostać poprzedzony dokładną analizą jego zastosowania.

  Przewody pneumatyczne – rodzaje

  W zależności od branży i specyfiki wykorzystania przewodów wyróżniamy kilka ich rodzajów. Polietylenowe (PE) używane są w przypadku instalacji pneumatycznych – do połączenia używa się przyłączek z nakrętką i wtykowych. Zestawienie obejmuje też inne rodzaje – to m.in. przewody poliuretanowe (PU), poliamidowe (PA), teflonowe (PTFE) czy nylonowe (PNL). Wszystkie przewody pneumatyczne łączy skuteczność w zakresie rozprowadzania danego medium pomiędzy ustalonymi elementami układu. Produkty oferowane przez Indual charakteryzują się wysoką trwałością połączeń przy zachowaniu optymalnego przepływu.

  Oferta dostosowana do Twoich potrzeb

  Niezależnie od tego, jakiego typu przewodów szukasz – znajdziesz go w Indual. Nasz sklep internetowy zapewnia sprzedaż zarówno w ilościach detalicznych, jak i realizację większych zamówień. Oferując zróżnicowany asortyment – m.in. popularne czujniki pneumatyczne – spełniamy najbardziej nietypowe oczekiwania naszych Klientów. Sprawdź ofertę przewodów i czujników w Indual, by znaleźć technologię odpowiadającą Twojemu projektowi. Jeśli masz jakiekolwiek pytania związane z cennikami – skorzystaj z kontaktu z działem handlowym Indual.

  Sprawdź przewody online

  Wybierz idealny przewód pneumatyczny w naszym sklepie online. Nie udało Ci się znaleźć produktu odpowiadającego nietypowym potrzebom? Skontaktuj się z naszym działem handlowym i złóż zamówienie przez telefon lub kontaktując się poprzez e-mail.