Kategorie produktów

Kategorie

Przewody pneumatyczne

Produkty

show blocks helper

Szukaj według ceny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 6

Przewody pneumatyczne to grupa tych produktów, w przypadku których szczególnie ważna jest jakość wykonania. Produkty do łączenia instalacji muszą być dostosowane zarówno do standardowych warunków temperatury i ciśnienia, jak i układów wysokociśnieniowych pracujących w nietypowych warunkach – od -150 do 250°C. Przewód pneumatyczny bywa również narażany na kontakt ze środkami chemicznymi czy innymi materiałami o specyficznych właściwościach. Stąd zakup przewodów pneumatycznych powinien zostać poprzedzony dokładną analizą jego zastosowania. 

Przewody pneumatyczne – rodzaje

W zależności od branży i specyfiki wykorzystania przewodów wyróżniamy kilka ich rodzajów. Polietylenowe (PE) używane są w przypadku instalacji pneumatycznych – do połączenia używa się przyłączek z nakrętką i wtykowych. Zestawienie obejmuje też inne rodzaje – to m.in. przewody poliuretanowe (PU), poliamidowe (PA), teflonowe (PTFE) czy nylonowe (PNL). Wszystkie przewody pneumatyczne łączy skuteczność w zakresie rozprowadzania danego medium pomiędzy ustalonymi elementami układu. Produkty oferowane przez Indual charakteryzują się wysoką trwałością połączeń przy zachowaniu optymalnego przepływu. 

Sprawdź przewody online

Wybierz idealny przewód pneumatyczny w naszym sklepie online. Nie udało Ci się znaleźć produktu odpowiadającego nietypowym potrzebom? Skontaktuj się z naszym działem handlowym i złóż zamówienie przez telefon lub kontaktując się poprzez e-mail.