Sterowanie i pulpit

Produkty

Filtry

 • Zasilanie

 • Wyjście

 • Aktywne filtry

 • Wyświetlanie 1–32 z 138 wyników

   

  Przyciski sterownicze to jeden z podstawowych elementów aparatury pulpitowej każdej maszyny. Niezależnie od zastosowania, przycisk sterowniczy musi dziś łączyć nie tylko szybkość działania, wygodę, precyzję wykorzystania, ale także estetykę — charakterystyczna kolorystyka sprawia, że wygląd ma coraz większe znaczenie.

  Przyciski sterownicze w ofercie Indual to szeroka gama produktów odpowiednich do hal produkcyjnych, magazynów oraz budynków użyteczności publicznej. Oferta obejmuje wszystkie kolory sygnalizacyjne — są to zarówno przyciski niebieskie służące do potwierdzeń, jak i alarmowe w kolorze czerwonym, a także żółtym, zielonym, białym czy szarym.

  Szeroki wybór najlepszych produktów

  Wysokiej jakości przyciski sterownicze oferowane przez firmę Indual to zarówno rozwiązania zabudowane, jak i niezabudowane — kryte oraz wystające, a także rozwiązania bi- i monostabilne. Wszystkie dostępne w naszym sklepie modele charakteryzuje wysoki poziom bezpieczeństwa styków oraz ochrony zewnętrznej. Oferta produktowa łączy zarówno przyciski sterownicze, jak i bogate zestawienie akcesoriów — w tym tablic informacyjnych, kaset sterowniczych czy specjalistycznych osłon podwyższających poziom szczelności czujników.