Kategorie produktów

Kategorie

Kasety sterownicze

Produkty

show blocks helper

Szukaj według ceny

Wyświetlanie wszystkich wyników: 16

Nowoczesna kaseta sterująca to dziś jeden z podstawowych elementów wyposażenia maszyn – od elektrowciągów przez urządzenia zdalnego sterowania i obrabiarki po pozostałe obwody elektryczne. Kasety sterownicze zapewniają pełną kontrolę nad działaniem i mają znaczenie ochronne. Oferta sklepu Indual obejmuje wszystkie rodzaje. Kasety sterownicze przeznaczone do suwnic, jak i wyposażone w 4 przyciski. Niezależnie od przeznaczenia sprzętu – od zabezpieczenia po sterowanie – w naszej ofercie znajdziesz kasety odpowiadające dokładnie Twoim potrzebom w zakresie budownictwa czy parku maszynowego. 

Rodzaje kaset sterowniczych

Kasety sterujące w Indual to modele zarówno bez przycisków, jak i z przyciskami. Zapewniamy sprzedaż kaset z tzw. grzybami oraz przełącznikami czy przyciskami STOP. Dostępne są popularne i wymagane w bardziej rozwiniętych systemach kasety z podwójnymi przyciskami. Potrzebna jest Ci kaseta sterownicza wyposażona w 4 przyciski? W Indual znajdziesz również wszelkie rozwiązania technologiczne z tej branży. 

Sprawdź ofertę sklepu Indual

Zobacz jaka kaseta sterująca z naszej oferty online będzie najlepsza – wybierz produkt ze sklepu internetowego lub skontaktuj się z działem handlowym w przypadku pytań. Współpraca z czołowymi producentami i szeroka oferta e-sklepu w zakresie automatyki przemysłowej sprawia, że specjalizujemy się w realizacji zamówień zarówno standardowych, jak i o nietypowym charakterze.