Kasety sterownicze

Produkty

Filtry

 • Aktywne filtry

 • Wyświetlanie wszystkich wyników: 27

  Nowoczesna kaseta sterująca to dziś jeden z podstawowych elementów wyposażenia maszyn – od elektrowciągów przez urządzenia zdalnego sterowania i obrabiarki po pozostałe obwody elektryczne. Kasety sterownicze zapewniają pełną kontrolę nad działaniem i mają znaczenie ochronne. Oferta sklepu Indual obejmuje wszystkie rodzaje. Kasety sterownicze przeznaczone do suwnic, jak i wyposażone w 4 przyciski. Niezależnie od przeznaczenia sprzętu – od zabezpieczenia po sterowanie – w naszej ofercie znajdziesz kasety odpowiadające dokładnie Twoim potrzebom w zakresie budownictwa czy parku maszynowego.

  Rodzaje kaset sterowniczych

  Kasety sterujące w Indual to modele zarówno bez przycisków, jak i z przyciskami. Zapewniamy sprzedaż kaset z tzw. grzybami oraz przełącznikami czy przyciskami STOP. Dostępne są popularne i wymagane w bardziej rozwiniętych systemach kasety z podwójnymi przyciskami. Potrzebna jest Ci kaseta sterownicza wyposażona w 4 przyciski? W Indual znajdziesz również wszelkie rozwiązania technologiczne z tej branży.

  Szeroki wybór kaset sterowniczych

  Kasety z przełącznikami, przyciskami czy pozbawione takiej możliwości – jakichkolwiek potrzebujesz, Indual ma wyjątkowo rozbudowaną ofertę. Zapewniając sprzedaż kaset sterowniczych w różnorodnym typie i o zróżnicowanych funkcjonalnościach, jesteśmy w stanie spełnić najbardziej nietypowe potrzeby naszych Klientów. Cechują nas wysokie stany magazynowe oraz szybka realizacja zamówień na kasety. Wybierz jeden z modeli dostępnych w ofercie internetowej – jeśli masz jakiekolwiek pytania, napisz lub zadzwoń do Indual.

  Sprawdź ofertę sklepu Indual

  Zobacz jaka kaseta sterująca z naszej oferty online będzie najlepsza – wybierz produkt ze sklepu internetowego lub skontaktuj się z działem handlowym w przypadku pytań. Współpraca z czołowymi producentami i szeroka oferta e-sklepu w zakresie automatyki przemysłowej sprawia, że specjalizujemy się w realizacji zamówień zarówno standardowych, jak i o nietypowym charakterze.