Przyciski mechaniczne

Produkty

Filtry

 • Zasilanie

 • Wyjście

 • Aktywne filtry

 • Wyświetlanie 1–32 z 43 wyników

  Przyciski to jeden z podstawowych elementów wyposażenia maszyn i urządzeń. Rynek zapewnia dużą różnorodność w zakresie parametrów czy specyfiki użytkowej. Rozwiązania używane w systemach automatyki to przede wszystkim wysokiej jakości przyciski sterownicze, które montowane są w panelach kontrolnych oraz urządzeniach i ich podzespołach. Wszystkie elementy – zarówno przyciski standardowe, jak i mikroprzełączniki – stanowią dziś połączenie wysokiej jakości i wytrzymałości, a jednocześnie estetyki. Stąd rosnąca oferta rozwiązań ukrytych, które nie są eksponowane tak, jak modele wystające. Oferta przycisków zwraca uwagę również wszechstronnością i uniwersalnością ich możliwego wykorzystania.

  Przycisk sterowniczy

  Dobre przyciski sterownicze – takie, jak oferowane przez Indual – to kompletne rozwiązania, które charakteryzują się opcją samopowrotu do tzw. położenia spoczynkowego. Ich trwałość to efekt m.in. mocnego i wytrzymałego korpusu tworzonego ze stopów odpornych na czynniki zewnętrzne. Dodatkową ochronę zapewniają utwardzane kołnierze montażowe i rozwiązania osłon napędu. Wraz z solidnością wykonania idzie łatwość i szybkość montażu. Przyciski sterownicze to uniwersalne urządzenia, które można dostosować do określonych – również zindywidualizowanych – potrzeb.

  Sprawdź ofertę Indual na przyciski sterownicze. Kup online lub skontaktuj się z nami w przypadku nietypowych zamówień. Zapewniamy wszechstronne doradztwo produktowe.