269,37zł 219,00zł
Brak w magazynie.
Zapytaj o produktCzujnik Indukcyjny M12 z podwyższoną częstotliwością 4000 Hz
| Zasilanie: | DC 10-30V 3/4-przewodowe |
| Wielkość obudowy (M): | M12 |
| Strefa działania (Sn): | 2mm |
| Częstotliwość: | 4000Hz |
| Sposób podłączenia: | konektor M12 |
| Polaryzacja: | PNP |
| Wyjście: | NO |
| Czoło: | wbudowane |
| Długość całkowita: |
75mm |
| Typ czujnika | Indukcyjny |
|---|---|
| Producent | Lanbao |
| Wielkość obudowy | M12 x 1 x 40 |
| Rodzaj czoła | Schowane / zabudowane |
| Zasilanie | 10 .. 30V DC |
| Konfiguracja wyjścia | |
| Wyjście | NO |
| Sposób podłączenia | Konektor M12 / 4pin |
Brak dodatkowych materiałów.