Przewody i złącza

Produkty

Filtry

 • Producent

 • Wielkość obudowy

 • Zasilanie

 • Aktywne filtry

 • Wyświetlanie 1–32 z 128 wyników

  Złącza do czujników, przewody, okablowanie to nieodzowny element wysokojakościowej automatyki przemysłowej. Sklep internetowy Indual zapewnia rozwiązania w pełni dostosowane do potrzeb nowoczesnych produktów, w których kluczowa jest precyzja i niezawodność działania. Oferta obejmująca m.in. złącza standardowe – M8 czy M12 – i zawodowe to materiały o różnorodnych parametrach technicznych, ale o wspólnym mianowniku. To wytrzymałość i precyzja działania – również w specyficznych warunkach. 

  Różnorodna oferta – każdy typ złącza

  Oferta Indual to przede wszystkim różnorodność i możliwość dostosowania asortymentu do zindywidualizowanych potrzeb. Zapewniamy sprzedaż złączy M8 w wersji 3- i 4-pinowej; w przypadku opcji M12 to warianty 4 i 5 pin. Klienci Indual mogą również wybierać produkty lutowane oraz skręcane. Podobna różnorodność cechuje inny asortyment – np. przewody dwustronne łączeniowe. 

  Wybierając okablowanie w naszym sklepie, możesz liczyć na szybkość realizacji Twojego zamówienia i najwyższą jakość produktów. Jako dystrybutor wiodących marek na rynku, oferujemy przewody i złącza w wyjątkowo atrakcyjnych cenach.

  Sprawdź ofertę Indual – złóż zamówienie online lub skontaktuj się z nami w przypadku wątpliwości technicznych. Zapewniamy pełne wsparcie produktowe.