307,50zł 250,00zł
Brak w magazynie.
Zapytaj o produktCzujnik Optyczny – refleksyjny z filtrem polaryzacyjnym
| Zasilanie: | 12-24V DC (3-przewodowy) |
| Wielkość obudowy: | miniaturowa 31x20x11mm |
| Strefa działania (Sn): | 4m |
| Rodzaj światła: |
światło widzialne (czerwone) |
| Sposób podłączenia: | konektor M8/3pin |
| Polaryzacja: | PNP |
| Wyjście: | NO / NC (Dark/Light przełączane pokrętłem) |
| Materiał obudowy: |
plasik PC/ABS |
| Stopień ochrony: | IP67 |
| Prąd obciążenia: | <100mA |
| Czas odpowiedzi: | <2ms |
| Producent | Lanbao |
| Sposób podłączenia | Konektor M8 / 3pin |
|---|---|
| Zasilanie | 12..24V DC |
| Strefa działania | 4 m |
| Konfiguracja wyjścia | PNP |
| Wyjście | NO i NC |
Brak dodatkowych materiałów.