121,77zł 99,00zł
Produkt dostępny w większej ilości.
Czujnik Indukcyjny w obudowie prostokątnej
| Zasilanie: | DC 10-30V 3/4-przewodowe |
| Wymiary obudowy (Sz*Wys*Dł): | 8x8x23mm |
| Strefa działania (Sn): | 2.5mm |
| Sposób podłączenia: | kabel 2m |
| Polaryzacja: | PNP |
| Wyjście: | NC |
| Czoło: | niewbudowane |
| Sposób podłączenia | Kabel 2m |
|---|---|
| Strefa działania | 2.5 mm |
| Konfiguracja wyjścia | PNP |
| Wyjście | NC |
Brak dodatkowych materiałów.