121,77zł 99,00zł
Brak w magazynie.
Zapytaj o produktCzujnik Indukcyjny
| Zasilanie: | DC 10-30V 2-przewodowe |
| Wielkość obudowy (M): | M8 |
| Strefa działania (Sn): | 2mm, rozszerzony zasięg |
| Sposób podłączenia: | konektor M12 |
| Wyjście: | NC |
| Czoło: | wbudowane |
| Długość całkowita: |
65mm (Standard) |
| Typ czujnika | Indukcyjny |
|---|---|
| Producent | Lanbao |
| Wielkość obudowy | M8 x 1 x 40 |
| Rodzaj czoła | Schowane / zabudowane |
| Zasilanie | 10 .. 30V DC |
| Konfiguracja wyjścia | NPN |
| Wyjście | NC |
| Sposób podłączenia | Konektor M12 / 4pin |