134,07zł 109,00zł
Brak w magazynie.
Zapytaj o produktCzujnik Indukcyjny
| Zasilanie: | DC 10-30V 3/4-przewodowe |
| Wielkość obudowy (M): | M18 |
| Strefa działania (Sn): | 8mm (zwiększona czułość) |
| Sposób podłączenia: | kabel 5m |
| Polaryzacja: | NPN |
| Wyjście: | NO |
| Czoło: | wbudowane |
| Długość całkowita: |
53mm |
| Typ czujnika | Indukcyjny |
|---|---|
| Producent | Lanbao |
| Wielkość obudowy | M18 x 1 x 40 |
| Rodzaj czoła | Schowane / zabudowane |
| Zasilanie | 10 .. 30V DC |
| Konfiguracja wyjścia | |
| Wyjście | NO |
| Sposób podłączenia | Kabel 2m |
Brak dodatkowych materiałów.