736,77zł 599,00zł
Miniaturowy czujnik laserowy – refleksyjny, zasięg do 10m, PNP, NO i NC, konektor M8/4pin, IP67
Brak w magazynie.
Zapytaj o produktCzujnik Optyczny Laserowy – Refleksyjny

| Zasilanie: | 10-30V DC (4-przewodowy) |
| Wielkość obudowy: | 30x20x11mm |
| Strefa działania (Sn): | do 10m |
| Rodzaj: | czujnik refleksyjny (lusterko w komplecie) |
| Rodzaj światła: |
Laser 650nm (czerwone) |
| Wielkość plamki: | 2mm na odległości 40cm; 10mm na 8m |
| Czas reakcji: | 250μs |
| Sposób podłączenia: | konektor M8 (4-piny) |
| Polaryzacja: | PNP |
| Wyjście: | NO i NC |
| Materiał obudowy: |
ABS |
| Stopień ochrony: | IP67 |
Brak dodatkowych materiałów.