298,89zł 243,00zł
Niezwykle szybki i wydajny czujnik odbiciowy Datalogic, obudowa metalowa z plastikową soczewką, odległość wykrywania do 35cm, wyjście PNP NO, wielkości M18.
Brak w magazynie.
Zapytaj o produktCzujnik odbiciowy, wielkości M18. Zasięg maksymalny do 35cm, wyjście PNP NO, długość całkowita tylko 40mm, metalowa obudowa!
Podłączany złączem M12/4 pin, produkcji Datalogic.
| Zasilanie: | 12-30 VDC |
| Pobór prądu: | <25 mA |
| Stopień ochrony: | IP67 |
| Czas odpowiedzi: | 1ms |
| Częstotliwość przełączania: | 500 Hz |
| Źródło światła: | LED 880nm |
| Sposób podłączenia: | konektor M12/4 pin |
| Wyjście: | PNP NO |
| Materiał wykonania: | Obudowa: metal INOX AISI 316L Soczewka: plastik PMMA |
| Temperatura: | Pracy: -25 … +55°C Przechowywania: -25 … +70°C |
| Waga: | 40g |
| Waga | 0,04 kg |
|---|---|
| Konfiguracja wyjścia | PNP |
| Sposób podłączenia | Konektor M12 / 4pin |
| Strefa działania | 35 cm |
| Wielkość obudowy | M18 |
| Wielkość złącza | M12: 4-pinowe |
| Wyjście | NO |
| Producent | Datalogic |
Brak dodatkowych materiałów.