701,10zł 570,00zł
Brak w magazynie.
Zapytaj o produkt| Zasilanie: | 10-30V DC (4-przewodowy) |
| Wielkość obudowy: | 30x20x11mm |
| Strefa działania (Sn): | 2..40cm zakres precyzyjnie regulowany |
| Rodzaj światła: |
Laser 650nm (czerwone) |
| Wielkość plamki: | 2mm na odległości 40cm |
| Czas reakcji: | 250μs |
| Sposób podłączenia: | konektor M8 (4-piny) |
| Polaryzacja: | PNP |
| Wyjście: | NO i NC |
| Materiał obudowy: |
ABS |
| Stopień ochrony: | IP67 |
Brak dodatkowych materiałów.